Nederlands oefenen en/of Japans leren? Dat kan gratis via Japan Fans. Elke vrijdagmiddag tegen enen ontmoeten zij elkaar in de centrale hal van de bibliotheek aan de Neude.




“Om 13:30 uur begint de officiële les Japans voor beginners, daarvoor gebruiken we het boek Marugoto Starter A1. Vanaf 14:15 gaan we door met de meer gevorderden, A2-B1, met behulp van het boek Marugoto Elementary 2 (A2). Na 15u oefenen we met het Nederlands, onder begeleiding van meerdere moedertaalsprekers.
Japanse lessen worden verzorgd door Yuko Kabashima, een moedertaalspreekster met een lesbevoegdheid (specifiek voor Japans aan anderstaligen) en jarenlange ervaring. Deelname is gratis (maar een vrijwillige bijdrage van €1 per keer is zeker welkom). Het staat iedereen vrij om zich aan te sluiten bij één of meerdere van deze drie blokken.
Laat ons even weten dat je komt, dan houden we daar rekening mee!”
Japan Fans is een Utrechtse Stichting die zich inzet voor een Japans Cultureel Centrum Utrecht.

ik kom meedoen aan de les op vrijdagmiddag